Jaka Hvala

Prevc odličen v drugo, na koncu peti
zurnal24.si
petek, 4. marec 2016 ob 19:30
Peter Prevc je v drugi seriji prve tekme v Wisli iz 13. napredoval na peto mesto, Robert Kranjec pa je s sedmega padel na 13. Prvič v sezoni je zmagal Čeh Roman Koudelka.

Koudelka do prve zmage sezone, Prevc peti
RTV Slovenija
petek, 4. marec 2016 ob 18:31
Čeh Roman Koudelka je zmagovalec večernega skakalnega spektakla v Wisli. Peter Prevc je osvojil peto mesto, potem ko je v prvi seriji nastopil v slabih vetrovnih razmerah.

Prevc napredoval osem mest, Koudelka taktično do zmage, Kasai popravil rekord
SiOL.net
petek, 4. marec 2016 ob 17:38
Čeh Roman Koudelka je zmagovalec prve posamične tekme smučarskih skokov v poljski Visli. Peter Prevc je osvojil peto, Robert Kranjec pa 13. mesto.

Slovenske novice
petek, 4. marec 2016 ob 11:22
Italijan je ob padcu obnovil staro poškodbo kolena.

Peter Prevc ne jamra, samo primerja
Delo
petek, 4. marec 2016 ob 07:00
Visla – Da je Peter Prevc z mislimi dejansko že pri prihajajočih izzivih, smo se lahko poročevalci treh slovenskih časnikov prepričali tudi ob krajšem pogovoru z njim po včerajšnjem...

Slovenski orli danes v Wisli - Wisla
Radio Krka
petek, 4. marec 2016 ob 05:17
Na petkovi današnji smučarskih skakalcev za svetovni pokal v Wisli bodo skakali vsi Slovenci. Mlajši od bratov Prevc, Domen, je bil v kvalifikacijah tretji s 127,5 metra in 129,1 točke, pred njim sta bila Čeh Roman Koudelka in Poljak Kamil Stoch.

Napoved športnih dogodkov: petek, 4. marec
Delo
četrtek, 3. marec 2016 ob 21:00
Alpsko smučanje Na pokalu Vitranc bodo izpeljali veleslalomsko tekmo. Prva proga se bo začela ob 10. uri, finalna pa ob 13. uri. Na štartu bo šest Slovencev, Žan Kranjec (27), Klemen Kosi...